Taahhüt Faliyetlerimiz - Sige Enerji
  • 0312 394 06 44 - 45
  • info@sige.com.tr

Taahhüt Faliyetlerimiz

Sige Enerji, AG-OG şebeke ve enerji nakil hatlarının anahtar teslimi olarak taahhüdünü yapmaktadır. Üç ayaklı bomla direk dikerek ve triforla trafo koyarak başladığı elektrik müteahhitliği işine, çağın gerektirdiği makine ve teçhizatları kullanarak ve devam etmektedir.

Kuzeykent/ KastamonuTedaş Şebekesi, Turgutlu Organize Sanayi/Manisa, Çorum Organize Sanayi, Çolaklı/ Antalya şehir şebekesi, Melendiz tarımsal sulama işi, Kaman/Kırşehir, Emirdağ/ Afyon, Şabanözü/ Çankırı, Seydişehir/ Konya, Ağrı Organize Sanayi Bölgeleri, Boyabat/Sinop OSB, Çankırı Şabanözü OSB, Bolu OSB, Akhisar/ Manisa OSB, Tosya/ Kastamonu OSB, Çorum OSB içme suyu isale hattı, Diyarbakır Besi OSB şebeke ve ENH’ları da tarafımızca tamamlanarak ilgili kurumlara teslim edilmiştir.

Kalecik Un Sanayi O.G ve ENH, CNR Ankara Silah Fuarı elektrik işleri, Tat Towers kuleleri (İstanbul) Zincirlikuyu O.G işleri, Söğüt Seramik Kırma Eleme Tesisi ENH ve AG şebekesi Sige Enerji’nin taahhüdünü gerçekleştirdiği özel sektör prestij projeleridir.

Firmamız, ihtiyacınız olan herhangi bir orta gerilim elektrik işinde, proje aşamasından geçici kabule kadar anahtar teslimi iş teslim etmektedir.

Sige Enerji, AG ve OG taahhüt işlerinin yurtdışı dahil anahtar teslimi olarak mümkün olan en kısa sürede teslim edebilme yeteneğine sahiptir.

Elektrik taahhüt işleri zevkli, zor ve hep acil olan işlerdir. Altyapıcı işini bitirmek, sıvacı işini bitirmek, inşaatçı imalatına başlayabilmek için hep elektrik müteahhidinin işini bitirmesini bekler. Bu nedenle hızın önemini gayet iyi bilir, gerekirse 4 ekiple gece gündüz demeden çalışarak, işi zamanından çok önce bitirir. Bitirilen işlerden de görüleceği gibi, Sige Enerji bir Organize Sanayi Bölgesi uzmanıdır. Sige Enerji, OSB’lerde gerek elektrik, gerekse altyapı müteahhidi olarak birçok iş yapmış ve gelecekte de çok işler yapacaktır.

Sige Enerji olarak, tasfiye edilen, fesh edilen yada yarım bırakılan herhangi bir taahhüd işimizin olmayışı bize gurur ve güç vermektedir. İdareler açısından “işi ver unut” denilen ve aranılan bir müteahhitlik firması olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

 

 

Powered by Bilgeweb