Kurumsal - Sige Enerji
  • 0312 394 06 44 - 45
  • info@sige.com.tr

Kurumsal

Sige Enerji,

2006 yılında, alanında 20 yılı aşkın tecrübeye sahip Sn. Özcan DAĞGEÇ tarafından kurulmuştur. Merkez adresimizde  1500 m2 ve Sarayköy fabrika adresimizde 1500 m2 sahada müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız, Enerji Nakil Hatlarında kullanılmakta olan Askı Gergi tertibatları ile birlikte sırasıyla; kablo muhafaza borusu, koruge boru, skp kablo pabuçları, sıcak daldırma galvanizli topraklama şeridi ve galvanizli örgülü çelik iletken tel üretimini gerçekleştirmektedir.

Firmamızın, askı gergi takımları üretimine başlamasıyla mevcut üreticilerin sektördeki tekelci fiyat tutumları kırılarak rekabetçi piyasa ortama geçilmiştir. Bundan dolayı sektörümüzde  ‘’DENGE UNSURU’’ konumundayız.

Firmamız, 2012 yılında yaptığı yatırımlarla, Kablo Muhafaza Borusu, Koruge Boru üretimine başlamıştır. 50 MM – 90 MM – 110 MM çaplarda Koruge Boru ile 2*40 MM Kablo Muhafaza Borusu üretmektedir.

2013 yılda Skp sıkmalı kablo pabuçları üretimi başlanmıştır. Standart tip ve piyasa tipi olmak üzere 2 ayrı kalitede 16mm2 den 240 mm2 kesite kadar skp pabuç üretmekteyiz.

2015 yılında Sarayköy fabrikamızda Sıcak daldırma galvanizli topraklama şeritleri ile yardımcı elemanlarının üretimine başlanmış, 1 yıl içerisinde ülke genelinde 3 üretici firma arasına girilmiştir.

2016 yılında Galvanizli Örgülü Çelik İletken Tel üretime başlanmıştır. 95 mm2 kesit alanlı 1 er tonluk yekpare makaralar halinde üretilmektedir.

Üretimlerimiz ile birlikte müteahhitlik faaliyetleri de firmamız bünyesinde devam etmektedir.

OG-YG Elektrik alt yapısı ile Enerji Nakil Hattı işlerini anahtar teslimi gerçekleştirmekteyiz.

Sige Enerji, çok zor denilen projeleri başarıyla sonuçlandırarak bunu bir gurur vesilesi olarak kabul etmiştir.Bizim için zor iş, kötü arazi bulunmamaktadır.

Yüksek kalite özellikli ürünlerimizin üretiminde; hammadde tedariğinden sevkiyat aşamasına kadar her bir prosestitizlikle kontrol edilmektedir.

İyi yetişmiş personelimiz, kurumsal yapı ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızile yurt içi ve yurt dışı tüm müşterilerimize en iyiyi sunmayı amaçlamaktayız.

Sige Enerji Çalışmalarında;

Ülkemize faydalı, kurumsal altyapısı güçlü, insan kaynağına dönük, müşteri ihtiyaç ve memnuniyetini ön planda tutan, beklentilere kısa sürede uygun alternatifli çözümler getirmeye odaklanmıştır. 

Powered by Bilgeweb